• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Misyon ve Vizyonumuz


Misyon ve Vizyonumuz

 Global Mekanik, uzun yıllardır toplu alımlarınızda esnek ve responsif bir partneriniz olarak profesyonel ekibi ile, ürün alımlarınızda, lojistik ve uluslararası ticaret konularında uzman ekibiyle satın alımlarınızdan ücret alarak operasyonel maliyetlerinizi düşürmektedir.
Gücümüz, ayrıca yıllar içinde inşa ettiğimiz Türkiye ve dünyadaki güçlü bağlantılarımız ve tedarikçilerimizden gelmektedir. Yalnızca tek bir noktadan Global Mekanik ile bağlantıya geçerek en kaliteli ekipmanları, en iyi fiyata ve en uygun sürede temin edebilirsiniz.
Her çeşit parça ve ekipmanların siparişi - Siparişlerinizin bir kısmını dışarı vererek kazanç sağlamak isterseniz - Satın alma departmanınızın iş yoğunluğu olduğunda esnek ve global çözümler gerektiğinde - Ulusal ve uluslararası size komplike gelen işlemleriniz olduğunda - Parça ve ürün bulmada zorluk yaşadığınızda (bulunması zor ender ürünlerde) Global Mekanik, Avrupa ve Asya'dan size sağlamak üzere yeni kaynaklar bulur. 

Global bilgi ve birikimimizle ihtiyacınıza göre rekabetçi teklifler sağlarız. Kalite ve teslimat süresi gibi beklentilerinize uygun sizin için ürün aramalarımızı yapar önceliklerinize ve spesifik ihtiyaçlarınıza göre sonuçlar çıkartırız. 
Global Mekanik , ihtiyaçlarınızı analiz eder ve spesifik parça ve üretici aramalarınızda size en uygun çözümler sağlar.